Ümraniye Hacamat Merkezi

Yazı Boyutu

Bu içerik Ümraniye hacamat araması yapan kişilerin hacamat hakkında detaylı bilgi edinebilmesi ve doğru sonuçlara ulaşabilmesi adına oluşturulmuştur.

 

Hacamat ile Vücudunuzu Yeniden Yapılandırın

Kelime anlamı normal formuna getirmek olan hacamat, bir çok hastalığa şifa olması nedeniyle alternatif tıpta ve geleneksel tedavi yöntemlerinde kullanılan, gün geçtikçe de popülaritesi artan uygulamalardan biridir. Deriden ufak vakum yoluyla kan alınması olarak kısaca tarif edebileceğimiz hacamat, 5 bin yıllık geçmişe sahip bir tedavidir.


Kökeni eski Mısırlılara dayanan hacamat tedavisi, pek çok rahatsızlığa iyi gelirken yardımcı tedavi olarak da kullanılabilir. Deri altında biriken kirli kan bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkilediği için pek çok hastalığa da sebep olabilmektedir. Ancak Ümraniye’de hacamat merkezleri içerisinde yaptıracağınız profesyonel hacamat uygulaması ile vücudun dışarıya atamadığı kirli kandan kurtulacak, ağır metalleri ve toksinleri de atabileceksiniz. Ayrıca hacamat yaptırmak vücuttaki ilaç kalıntılarının atılmasına da yardımcı olacaktır.
 

Hacamatın Faydalarıyla Vücudunuz Yeniden Doğsun!

Kandaki zehirli atıkları ve hormonlu gıdaların verdiği zararları atacak olan Ümraniye hacamat tedavisi, vücudun rahatlatılması için de kullanılabilecek bir yöntemdir. Stresi azaltacak ve gevşetecektir.
Kanda detoks etkisi yaratacak olan uygulama üst solunum yolu rahatsızlıklarında, baş dönmesinde, uyku problemi yaşayanlarda kullanılabilir. Görme hücrelerini de yenilediği için göz hastalıklarının tedavisinde de yardımcı tedavi olarak önerilmektedir.


Ümraniye hacamat merkezlerinde yaptıracağınız profesyonel uygulamalar vücudunuzu sıfırlayacak ve kendinizi çok daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Refleksleri de güçlendiren bu geleneksel tedavi yöntemi kadınlarda regl sancısını ve bu dönemde yaşanan krampları da engeller.


Ümraniye tıbbi hacamat uygulaması bazı hastalıkların önüne geçilmesinde önemli rol oynar. Karaciğer hastalıkları, yüz felci gibi problemler bunların başında gelmektedir. Zihinsel faaliyetlerde de etkisini fazlaca görebileceğiniz hacamat uygulaması profesyonel ellere bırakıldığı zaman size şifa dağıtacak uygulamalardan biridir.


Kas ve bağ dokusu esnekliğini arttıran hacamat uygulaması eklemlerdeki sertlikleri yumuşatacağından eklem ağrılarınızı giderecektir. Zayıflamış organ fonksiyonlarının eski haline dönmesini sağlayan yöntem vücuttaki iltihabın atılmasını sağlayacaktır.
 

Ümraniye'de Hacamat Merkezi

Ümraniye hacamatçı aramalarınızda bulacağınız profesyonel hacamat merkezlerinde düzenli hacamat tedavisi yaptırabilirsiniz. Bu sayede mevcut hasarları onarabilecek ve vücudunuzdaki fonksiyon bozukluklarını da tedavi edebileceksiniz. Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de tercih edilen alternatif bir tedavi yöntemi olan hacamat çocuklarda sakinliği sağlayacak ve uyku problemlerinin önüne geçecektir.
 
 

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...