SELÜLİT VE TIBBİ HACAMAT TEDAVİSİ
SELÜLİTİN TIBBİ HACAMATLA TEDAVİSİ

Doğrudan ve dolaylı olarak Hacamat tedavisi selülitin giderilmesinde veya azaltılmasında etkilidir. Bu Hacamatın derin doku masajı etki ve uyarısından yararlanarak yapılır. Selülitin temelinde lenfatik doku drenajının yeterli olmaması vardır. Hacamat lenfatik sistem elemanlarını gençleştirir.Atık ve toksinlerin temizlenmesini sağlar. Taze ve oksijenli kan akışından dolayı  ciltteki pürüzler azalır. Böylece portakal kabuğu görünümünün ortadan kalkmasını ve cildin genç görünmesini  sağlar.

Sırt,karın, kollar,bacaklar neredeyse vücudun tüm alanları bu eşsiz tedaviye cevap verir. Ciltteki durgunluk azalır ve elastikiyet artar. Kupanın yaptığı rahatlatıcı hareketlerle pozitif ve negatif basıncın inanılmaz kombinasyonu oluşur.

Emme ve negatif basınçla ,toksinlerin drenajı, yapışıklıkların gevşemesi sonucu doku kan dolaşımı artar. Başarılı bir mekanik etkiyle kılcal damarlar büyük oranda temizlenir.

İnsanlar genellikle bu  tedavi sona erdikten sonra bölgesel olarak sıcaklık ve karıncalanma hissi yaşayabilirler. Sinir sistemi üzerine etkisi çok sedatif(yatıştırıcı ve gevşetici)dir.

Dr. Turanşah Tümer
Kupa Tedavisi (Hacamat) Uzmanı
www.tibbihacamat.com

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...