Ozonlu PRP
Yüze Uygulanan Ozonlu PRP 

Ozon tedavisi ozon gazı vücuda enjekte edilerek uygulanan bir tedavi yöntemidir.  Kan yıkama olarakta adlandırılan ozon tedavi yöntemi pek çok hastalığın iyilşme sürecinde kullanılmaktadır.
en önemli olan husus, ozon tedavisi kişinin hastalığına uygun şkilde vücuda farklı yollarla verilebilmektedir.

Ozon Tedavisi günümüzde PRP yöntemi ile birleştirilerek uygulanmaya da başlamıştır.  PRP ile hastadan alınan kandaki trombositlerin ozon ile birlikte  vücuda enjekte edilmesi şeklinde
uygulanmaktadır.

Özellikle cilt problemlerine karşı etkili çözümler sağlayan Ozonlu prp yöntemi, hızlı şekilde hücrelerinizin yenilenmesini sağlamaktadır.

Yüzdeki sarkmalarai göz ve dudak çevresinden kırışıklıklara karşı etkili sonuç aldıran ozonlu prp tedavisi özel hastane ve medikal estetik kliniklerde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Güneş lekelerine, kırışıklara, cilt sarkmalarına ayrıca sivilce, akne egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisinde olumlu sonuçlara ulaştırmaktadır. 

Kliniğimizde kişilere en uygun uygulama seanları ile hizmet vermekteyiz. Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Uzman Hekimlerimize Danışmak İçin Bizi Arayın ;  (0216) 906 02 12

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...