Varis Tedavisi – Ozonlu Lipoliz

Yazı Boyutu

Toplar damar genişlemesi yani adını sıkça duyduğumuz varis, çoğu kişinin büyük bir problemi haline gelmiştir. Genel olarak elli yaş üstü kadın ve erkeklerde görülür. Varis oluşumunda birçok farklı neden rol oynar. Hamilelik, çalışılan iş gereği genellikle ayakta olmak, yaş almak, genetik faktörler gibi birçok durum varis oluşumunu meydana getirir.

Varis yalnızca gri ve mor damarlar olarak görünüm rahatsızlığı vermez. Aynı zamanda ağrı da oluşturur. Varis problemi yaşayan kişiler fazla ayakta duramazlar. Bacaklarında şişlik ve uyuşukluk hissederler. Bu nedenle varis tedavisi mutlaka yapılmalıdır.

 

Varis Tedavisinde Ozon Yöntemi


Ozonlu lipoliz yöntemi ile varislerden kurtulabilmek mümkün. Peki ozonlu lipoliz nedir? Nasıl uygulanır?
Bir alternatif tıp yöntemi olan ozon tedavisi, bölgesel yağlanma sorununu ortadan kaldıran etkili bir yöntemdir. Basen, kalça, sırt, bacak, göbek ve kollara uygulanabilmektedir. Problem yaşanan bölgelere küçük başlıklı iğneler ile ozon enjekte edilmektedir. Bu yöntem varislerin sağlıklı ve hızlı şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kilo ve yağlanma sorunu yaşayan kişiler ozon tedavisi ile birlikte uyguladığı diyetlerle daha kısa sürede sonuç alabilirler.

Varis tedavisi dışında vücuda uygulanan ozonlu lipoliz, kişinin kendini daha enerjik ve zinde hissetmesine yardımcı olur. Vücutta bulunan enfeksiyon, mantar ve bakteri gibi etkenlere karşı dezenfektan içerir. Hem varislerden kurtulmak hem de vücudunuzu yenilemek için ozon terapisi alabilirsiniz. Bu alternatif tıp yöntemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve randevu almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...