Hakkımızda

Yazı Boyutu


Günümüzde hastalıkların tedavisinde çok farklı uygulamalar sunulmaktadır. Modern tıbbi tedavilerle toplumda var olan çeşitli hastalıklara karşı bütünüyle bir çözüm sağlamak mümkün görülmemektedir. Her ne kadar uzman doktorlar eldeki imkânlarla çeşitli çözümler sunsa da kronik hastalıklarda radikal tedavi oranı oldukça düşüktür.
Tüm bunların sonucunda toplumda her geçen gün geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavilerine ilgi artmaktadır. Biz hekimlerin bütüncül tıp yaklaşımındaki amacı, vücudun yenilenme, iyileşme dinamiklerini harekete geçirerek, kişilerin sağlığına kavuşmasına vesile olmaktır. Uyguladığımız tedavilerin en önemli özelliği, insan bedenini bir bütün olarak ele alıp tedavi etmek ve mümkünse hasta olmadan önlemek ve hastalıkların zararlarını azaltmaktır. Eğer vücut sisteminde bir yerde aksama olursa, bu durum tüm vücudu etkileyecek ve hastalık oluşturabilecektir.
Günümüzde ilaç tedavileri hastalıkları tedavi etmek amacıyla verilse de diğer yandan yan etkileri nedeniyle diğer sistemleri de bozar hale gelmiştir. Bu ilaçların vücuttan bütünüyle atılması ise oldukça zordur.
Kliniğimizde uyguladığımız geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleriyle vücudu bütün olarak ele alıp ilaç kullanımının en aza indirilmesi ve hastalıklardan korunma, enerji, yenilenme, stresin azaltılması ve detoks büyük hedefimizdir. Ameliyatların ve ilaçların yetersiz kaldığı birçok durumda geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavileri öncelikli olarak uygulanmalıdır.
Kliniğimizde Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları şunlardır:
Tıbbi Hacamat (Kupa tedavisi)
Tıbbi Sülük tedavisi
Ozon tedavisi
Akupunktur
Mezoterapi
PRP
Fitoterapi
Manuel terapi

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...