Hacamat Hasta Yorumları
Hacamat Hasta Yorumları

Hacamat yorumları yapan insanlar genel olarak bütün vücutlarının rahatladığını, bedenlerinde hafiflik olduğunu söylerler. Hacamat tedavisi olan insanların yorumlarında psikolojik olarak bir neşelilik hali yerinde duramama, enerjik olma durumu göze çarpar. Hastalarımızın kendi elyazıları ile yazdığı yorumları aşağıdaki linkten daha ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

http://www.tibbihacamat.com/hasta-yorumlari-2/

Hacamat tedavisinin bölgesel olarak en belirgin faydası dokularda yumuşama, gevşeme, elastikiyet artışı ve ödemin çözülmesidir. Sindirim organlarına yakın izdüşümü olan cutano visseral bölgeden hacamat yapıldığında sindirim salgıları dengelenir, peristaltik hareketler normalleşir, sindirim güçlenir, safra akışı uyarılır, metabolizma düzene girer. Buna maruz kalan hastalar; şişkinliğim gitti, mide asit salgısı düzenlendi, mide ekşime ve yanmam çok azaldı veya geçti, ne yesem rahat sindiriyorum, kabızlığım geçti gibi yorumlar yapabilmektedirler.

Hacamat yorumları yapan insanlardan cilt hastalıkları için tedavi gören insanlar; dört seans tarama hacamatı yaptırdıktan sonra yorumları genel olarak şöyledir: cildim nemlendi, kuruluğu gitti, cildim yenilendi, gerginleşti, rengi açıldı, egzema, sivilcelerimde ciddi düzelmeler oldu, tüm cildimde canlılık oluştu gibi yorumlar yapılır. Hacamat 4-5 seans sonrası kişinin cildinde gözle görülür iyileşme sağlar.

Hacamat olan hasta yorumlarında insanların memnuniyet sebeplerinden biri
de kendilerini gençleşmiş olarak hissetmeleri ve hacamat yapanlara sürekli dua etmeleridir. Bu yönüyle hacamat yapan insanlar çok dua alırlar ve hacamatta büyük bir nimettir.

Hacamat yorumlarında geçen bir başka yaygın belkide birinci konu vücut ağrılarında ciddi azalma veya yıllardır olan bazı ağrıların tamamen iyileşmesidir. Hacamat tedavisi sonrası kişiler duygusal olarak ta çok olumlu etkilenirler ve bundan yorumlarında bahsederler. Vücutlarının çok hafiflediğini söylemelerinde en önemli sebeplerden biri de kalp pompasının önündeki pıhtı yükünün dışarı alınması ile pompanın kolay çalışmasıdır.

Hastalar yorumlarında çok rahat nefes alıyorum demelerinin bir sebebi kanın oksijen taşıma kapasitesinin ve kalitesinin artmasıdır.

Hasta yorumlarını okuyan okurlar genel olarak çok etkilendikleri için hacamat tedavisi konusunda olumlu düşünceleri olur.

Hasta yorumları diğer insanlar için bilgi kaynağıdır. Hakkında bilgi sahibi olmadıkları hacamat tedavisi veya diğer tedaviler hakkında yaşayanların bizzat bilgi vermeleri aracısız değerli tecrübelerdir.

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...