Doç.Dr Erkan Yula (M.D.)

Yazı Boyutu

Dr. Yula, Temel Tıp Eğitimini 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamış, 2005-2009 yıllarında Tıbbi Mikrobiyoloji ihtisası, ileri moleküler mikrobiyoloji eğitimleri veimmünoloji eğitimi (2016) almıştır.Devletin çeşitli kurumlarında zorunlu aile hekimliği, mikrobiyoloji ve kan bankacılığı laboratuvar hekim hizmetleri; Çeşitli Devlet Üniversitelerinde Yrd. Doçent ve Doçent ünvanlıyla Öğretim Üyeliği hizmetlerinde bulunmuş ve alanında İngilizce ve Türkçe dersler vermiştir. Dr. YULA, bu süre zarfında ve sonrasında birçok kitapta bölüm yazarlığı, 150’nin üzerinde yerli ve uluslararası araştırma makaleleri yayınlamış olup “Journal of ImmunologyandClinicalMicrobiology” adlı uluslararası akademik bir dergiyi kurarak ülkemize kazandırmıştır.
Akademik hayatında ve sonrasında; doğal ve ilaçsız tedavilerin birçok üstünlüğüne inandığı için özel eğitimler ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı çeşitli Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) eğitim sertifikalarını alarak;
 
  • Ozon Tedavisi
  • Mezoterapi (Ağrı, Bağışıklık sistemi ve Kozmetik mezoterapi)
  • Akupunktur Tedavisi (Yeni nesil mikrosistem akupunktur uygulamaları)
  • Tıbbi Hacamat Tedavileri (Kupa Tedavisi)
  • Tıbbi Sülük Tedavileri (Hirudoterapi)
  • Tıbbi Aroma terapi
Uygulamalarında uzmanlaşmıştır.
 
Dr. Yula, halen bu uygulamalara ek olarak JICM dergi baş editörlüğüne, QMEL®tıp ve yayımcılık hizmetleri, tıbbi laboratuvar hizmetlerine ve alanında ilk çeşitli tıbbi mobil uygulama geliştirmeleri çalışmalarına devam etmektedir.
 

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...