TIBBİ HACAMATIN ORGANLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

TIBBİ HACAMATIN ORGANLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Hacamatın Organlar Üzerindeki  Etkisi
Hacamat sindirim sisteminin organları olan mide, karaciğer, ince bağırsak, kalın bağırsak gibi organlarda düzenleme yapar.

Hacamatın sistemik etkilerinin yanında lokal etkileri de vardır. Boyun, sırt ve bel kaslarının spazmlarında, kasılmasında allerji ve egzama gibi hastalıkların cilt belirtilerinde hacamat yapıldığı zaman dramatik düzelmeler görülür. Spazmlar çözülür, alerjik belirtiler yok olur.
Hacamatın üreme organlarındaki etkisi sperm sayısını artırmak, yumurtalık tembelliğini gidermek, adetleri düzenlemek ve adet ağrılarını gidermek şeklinde kendini gösterir. Yıllarca çocuğu olmayıp hacamat sonrası Allah’ın izniyle çocukları olan çiftler oldukça çoktur.

Dr Turanşah TümerŞu yazıda ilginizi çekebilir: TIBBİ HACAMATIN MEKANİK ETKİLERİ

ANAHTAR KELİMELER:Hacamatın organlar üzerindeki etkisi,Hacamat,Mide Hacamat, Karaciğer Hacamat,Kalınbağırsak Hacamat, Boyun ,sırt  ve bel kasları Hacamat,Allerjik Hacamat,Üreme organları Hacamat,Yumurta Tembelliği Hacamat,Adet düzensizliği Hacamat,

Dr. Turanşah Tümer'in Yazdığı Hacamat Kitabı:

Dr. Turanşah Tümer, kitabında; sünnet olan, hekimlik tecrübesiyle yapılan hacamatın, insanlar üzerindeki etkilerini okurları ile paylaşmıştır.

Kadim şifa yöntemi olan hacamat, tıp doktorunun deneyimiyle "TIBBİ HACAMAT" a dönüştü... (Hayy Kitap)

Hacamat kitabı detayları için tıklayın.

Bizi Takip Edebilirsiniz:
Bize Ulaşabilirsiniz:
(0216) 906 02 12
(0506) 845 55 61