TIBBİ HACAMAT EŞİTTİR SAĞLIK
Bu makaleyi dinleyebilirsiniz.

 Özet:  Canlılar hayatiyetlerini devam ettirebilmek için beslenir ve atıklarını dışkılama ve idrar yoluyla atar. Atıkların kan yoluyla atılmasına “Tıbbi Hacamat” denir. Kanserojenler, allerjenler, kimyasallar, organik ve inorganik hastalık amilleri, ilaç birikintileri, besin koruyucu ve katkı maddeleri, ağır metaller vücutta birikir. Kana karışmış, kılcal damarlarda birikinti haline gelmiş mikro (çok küçük) atıklar vücuttan uzaklaştırılmazsa yani hacamat yaptırmazsa kişi sağlığını önemsememiş olur.

TIBBİ  HACAMAT EŞİTTİR SAĞLIK
Nasıl ki canlılar hayatiyetlerini devam ettirebilmek için besleniyorsa yine hayatını devam ettirebilmek için de beslenme sonucu oluşan atıklarını da dışarı atabilmesi gerekir.Canlılar beslenebildiği gibi aynı zamanda atıklarını da atabilmelidir.Bu ikisinden biri olmazsa hayat devam edemez..Kısacası canlılığı sürdürmek için beslenme,dışkılama,idrar yapma ne kadar gerekliyse Hacamat Tedavisi de sağlıklı yaşamak konusunda o kadar gereklidir.
Doğru beslenemeyen canlı  sağlığıyla oynamış olur, atıklarını vücudundan uzaklaştıramayan canlı da sağlığıyla oynamış olur.Bunun tersi de doğrudur.Yani iyi ve doğru beslenme ve atıkları vücuttan uzaklaştırma: hastalıklardan korur,vücudu güçlendirir, enerji vererek insanı mutlu ve sağlıklı kılar.Atıklar iki yolla vücuttan uzaklaştırılabilir; birincisi doğal yollar (ter, dışkı, idrar gibi), ikincisi hacamat
Atıkları kabaca makro(büyük atıklar) ve mikro(küçük atıklar)diye sınıflandırabiliriz.”Biz TIBBİ HACAMAT yapanların konusu mikro atıklardır (küçük atıklar)
HACAMAT YAPTIRMAYAN SAĞLIĞIYLA OYNUYOR” İnsanoğlu Allah’ın verdiği yaratılıştan gelen imkanlarla hayatta kalabilmek için makro atıkları (dışkı,ter,idrar) vücudundan uzaklaştırıyor. Ama hastalıklardan korunmak, sağlıklı kalabilmek, zinde ve neşeli olabilmek için vücuttan doğal yollarla atılamayan mikro atıkları da vücudundan uzaklaştırmasını bilmelidir. İnsanlar TIBBİ HACAMAT yaptırmazsa sağlığıyla oynamış olurlar. Kanserojenler, allerjenler, kimyasallar, organik ve inorganik hastalık amilleri, ilaç birikintileri, besin koruyucu ve katkı maddeleri, ağır metaller vücutta birikir. Kana karışmış , kılcal damarlarda birikinti haline gelmiş mikro(çok küçük) atıklar vücuttan uzaklaştırılmazsa yani HACAMAT yaptırmazsa kişi sağlığını önemsememiş olur.
Dr Turanşah Tümer

Şu yazıda ilginizi çekebilir: TIBBİ HACAMATIN FAYDALARI

ANAHTAR KELİMELER:Hacamat, hacamat yaptıranlar ,Tıbbi Hacamat, Hacamat Tedavisi, Hacamat Yaptıranlar, Hacamat sağlıktır, Hacamatın Faydaları

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...