TIBBİ HACAMAT, CUPPING’İN CİLT VE DOLAŞIM SİSTEMİ ÜZERİNDEKİ ETKİSİ
Bu makaleyi dinleyebilirsiniz.

Özet: Detoksifikasyon vücuttan zararlı maddelerin uzaklaştırılması anlamına gelir. Hacamatın amacı doğal bir şekilde vücudun detoksunu sağlamaktır. Hacamat Tedavisi organların kapsamlı bir temizliğini sağlayarak tüm vücutta tam bir detoks etkisi yapar. Karaciğer, kalp, böbrek, bağırsak ve diğer organların işlevini artırır,  geliştirir. Bunların sonucunda kişide zihinsel açıklık ve enerji seviyeleri artar.

TIBBİ HACAMAT,  CUPPING’İN CİLT VE DOLAŞIM SİSTEMİ ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Dramatik detoks etkisi vardır.  Damarları ve arterler yoluyla kan ve plazma akışını artırarak, temizlik ve detoksu sağlar.  Bu detoksifikasyon sadece tek tedaviden sonra gözlenemeyebilir  ancak yaklaşık üç ila beş tedaviden sonra,  kişinin cilt renginde belirgin bir iyileşme olacaktır.
Hacamat, Cupping çoklu organ sistemlerini etkileyen birden fazla bozukluklar için endikedir:
Sindirim sistemi:  Konstipasyon (kronik kabızlık), diyare (ishal),  irritabl bağırsak sendromu (hazımsızlık,  şişkinlik)
Metabolik:  Düşük enerji, yorgunluk,  anemi,  dokuların atrofisi,  selülit,  zayıflama,  kilo alma, aşırı kilo verme, iştahsızlık.
Sinir sistemi: Baş ağrısı, depresyon, duygusal sorunlar, sinirlilik,  gerginlik
Jinekolojik: Adet ağrıları, bastırılmış ya da düzensiz regl, yumurtalık kist ve tembellikleri
Kas-iskelet:  Sırt ağrısı,  artrit,  travmatik yaralanmalar, lumbago(bel ağrısı),  siyatik, tortikollis (boyun tutulmaları)
Solunum ve Dolaşım:  Astım, bronşit, soğuk algınlığı ve grip, yüksek tansiyon.
Ciltte:  Cilt kırışıklıkları, akne, solukluk, egzama, alerjik döküntüler, cansızlık , ciltte matlaşma, sigara vb. maddelerin ciltte yaptığı bozukluklar.

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...