Şifa yöntemi hacamat

Şifa yöntemi hacamat

Hastalıkları önlemenin, zinde kalmanın kalıcı yolu tıbbi bilgi ve el becerisi ile kılcal damarlardaki birikintileri ve toksik kanı dışarı atmakla olur. Eskiden çok sesli bir şekilde söylenmeyen hacamat tedavisi artık kalıcı sonuçları kolay uygulanabilir olması, herkes tarafından ulaşılabilir olması, hacamatın en önemli yanının hastalarda gözle görülür bir şekilde iyileşme sağlaması yönünden çok gözde bir tedavi olma yolunda hızla ilerliyor.

Hacamat ilaçsız ve ameliyatsız bir tedavi şeklidir.. Yapılan tıbbi hacamat ile, kan dolaşımı artar, damar sertliği önlenir. Hacamat yaptırmakla vücut bakteri ve vürislere karşı direnç kazanır.Hacamat dini bir gerçekken artık tibbi bir gerçek haline gelmiştir.

Tibbi hacamat yaptıran kişi ruhen ve bedenen sadeleşir, düzenli yapılan hacamat tedavilelerinde çok büyük etkiler söz konusudur.

Hacamat Hz. Peygamber’in de uyguladığı bir tedavi yöntemidir.Peygamberimizin başından, boynundan, omuzundan ve ayağından hacamat yaptırmıştır. Hacamat vücudun iyileştirme sistemini uyandırır,
cilde, dolaşım sistemine, bağırsaklarla ilgili şikayetlere, böbrek, mesane gibi iç organlarla ilgili yaşanan sıkıntılara, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye, kas iskelet sistemi, sinir sistemine olumlu etkileri vardır. Öte yandan kafaya yapılan hacamatla , kafadaki kan dolaşımı düzenli hale gelir, psikolojik sıkıntılar azalır, baş ve dişağrıları, kulak ağrıları iyileşme gösterir

Depresyon, selülit gibi modern çağın getirdiği sıkıntılar konusunda da hacamata müracaat etmek gerekir Migren ve anksiyete gibi rahatsızlıklarda çözüm hacamattan geçer.

Dr. Turanşah Tümer

Dr. Turanşah Tümer'in Yazdığı Hacamat Kitabı:

Dr. Turanşah Tümer, kitabında; sünnet olan, hekimlik tecrübesiyle yapılan hacamatın, insanlar üzerindeki etkilerini okurları ile paylaşmıştır.

Kadim şifa yöntemi olan hacamat, tıp doktorunun deneyimiyle "TIBBİ HACAMAT" a dönüştü... (Hayy Kitap)

Hacamat kitabı detayları için tıklayın.

Bizi Takip Edebilirsiniz:
Bize Ulaşabilirsiniz:
(0216) 906 02 12
(0506) 845 55 61