KANSIZLIK, ANEMİ’DE HACAMAT TEDAVİSİ
Kansızlık, Anemide Hacamat Tedavisi
Hacamat sonucu kan üretimi artar. Bu nedenle kansızlık tedavisinde hacamat güvenli ve etkili bir yöntemdir.
Hacamat sonrası beyaz kan hücreleri yani lökositler kanda rölatif olarak artar. Dolayısıyla bakteri ve virüslere karşı vücut güçlenir.
Hacamat enerji merkezlerini uyararak vücudun zinde kalmasına sebep olur

İnsan bedeni olarak büyüdükten sonra yaklaşık 20 yaşlarından sonra büyüme çok yavaşlar. Bu yaşlardan sonra hareket azlığıyla birlikte toksik kan vücutta birikir. Böylece dolaşım yavaşlamaya ve vücut organlarının performanslarında kusurlar oluşmaya başlar. Artık hacamata ihtiyaç oluşmaya başlamıştır.
Vakumlama yoluyla durağanlaşmış kan dışarı alınmalıdır.
Kan vücuttaki gıda ve oksijeni doku ve organlara transfer eder. Karaciğerde toksinleri zararsız hale getirmeye çalışır. Belirli yaşlardan sonra karaciğer ve kan görevini yeterince yerine getirememeye başlar. Kanın yoğunlaşması ve karaciğerin yağlanmasıyla vücutta durağanlık ve kronik hastalıklara eğilim başlamıştır(Damar sertliği, tıkanıklığı, kas –eklem ağrıları, yorgunluk halsizlik, unutkanlık ve dikkat dağınıklığı, şeker, yüksek tansiyon gibi)

Bu noktada hacamat tedavisi çok önemlidir. Hacamatla kandaki toksinler atılır, kan incelir ve kan yenilenir. Karaciğer yağlanması durur, kısaca vücut gençleşir. Yukarıda sayılan hastalıkların hiçbiri periyodik hacamat olan kişiye kolay kolay uğramaz. Uğrasa da çok hafif etkiler. Bu şekilde birikmiş olan yabancı maddelerin dışarı alınmasının tek yolu hacamattır.

Dr. Turanşah Tümer
Kupa Tedavisi (Hacamat) Uzmanı
www.tibbihacamat.com

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...