HACAMATIN (KUPA TEDAVİSİNİN) AKUPUNKTURA OLUMLU ETKİLERİ

HACAMATIN (KUPA TEDAVİSİNİN) AKUPUNKTURA OLUMLU ETKİLERİ

HACAMATIN( KUPA TEDAVİSİNİN) AKUPUNKTURA OLUMLU ETKİLERİ;

Tıbbi hacamat tedavileri insan vücudunda enerji kanalları yani meridyenlerde, “meridyen” açmak için kullanılabilmektedir. Meridyenler, vücut enerjisinin doku ve organlara taşındığı enerji kanallarıdır. Bu kanallar açık olduğunda, canlandırıcı enerji vücudun tüm uzuvlarına rahatça nüfuz eder. Tıbbi hacamatın bu meridyenleri açmanın en iyi yolu olduğu tespit edilmiştir.

Tıbbi hacamat; demir, potasyum, sodyum, magnezyum kalsiyum, mineraller, iyonlar ve hormon dengelenmesinde hücre içi ve hücre dışı dengelerin sağlanmasında çok yardımcıdır. Bu durum Akupunktur tedavilerinin etkisini artırır.

Tıbbi hacamatla toksinler vücuttan uzaklaştırıldığı için sinir iletileri iyileşir.Hacamat yapıldıktan sonra akupunktur tedavi noktasına iğne batırıldığında bu şartlarda etkisi birkaç kat artar. Hacamatla tazelenen kan, derin dokularda iyi beslenmeye sebep olduğu için akupunktur tedavilerine çok katkısı olur, tedavinin etkisini artırır.

Tıbbi Hacamat en iyi derin doku masajı olduğundan dolayı çok kullanışlı ve çok güvenlidir. Hacamat kan dolaşımını artırmak eğilimindedir. Böylece taze kan dokulara kadar nüfuz eder.

Hacamat aynı zamanda, kalp ve göğüs ve arterlerini açmak için yardımcı olur.

Dr. Turanşah Tümer

Dr. Turanşah Tümer'in Yazdığı Hacamat Kitabı:

Dr. Turanşah Tümer, kitabında; sünnet olan, hekimlik tecrübesiyle yapılan hacamatın, insanlar üzerindeki etkilerini okurları ile paylaşmıştır.

Kadim şifa yöntemi olan hacamat, tıp doktorunun deneyimiyle "TIBBİ HACAMAT" a dönüştü... (Hayy Kitap)

Hacamat kitabı detayları için tıklayın.

Bizi Takip Edebilirsiniz:
Bize Ulaşabilirsiniz:
(0216) 906 02 12
(0506) 845 55 61