DOLAŞIM SİSTEMİNE HACAMATIN ETKİLERİ

DOLAŞIM SİSTEMİNE HACAMATIN ETKİLERİ

Dolaşım Sistemine Hacamatın Etkileri

 

 

Özet: Hacamat tedavisi birikmiş toksinleri vücuttan uzaklaştıran bir detoks yöntemidir. Detoksifikasyon tedavisinin ana ilkesi vücudun enfeksiyonlara karşı mücadelesinde  bu toksinleri ortadan kaldırarak, çeşitli hastalıklara karşı vücudu korumak, bağışıklığı artırmaktır.

Hacamat toksik, durgun kanı vücuttan uzaklaştırarak beyaz kan hücrelerini rölatif olarak artırır. Kan Ph ‘sı dengelenir. Bu nedenle, iltihap ve ağrıya neden olan tahriş edicilerden kan arınır. Hacamat esnasındaki vakumlama nedeniyle o anki kupaların toplam vakumlama basınç etkileriyle arteriel ve venöz kan dolaşımı artar, kan akışı kolaylaşır. Kan incelir ve aktifleşir.

 Vücuttaki her organ sağlıklı kalabilmek için kandan besin ve oksijen almalıdır. Hacamatla kan tüm vücudu optimal besler. Bağışıklık sistemi optimize olur; bütün bunların sonucu yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, koroner damar tıkanıklığı, damar sertliği gibi hastalıklara karşı vücut korunur.

Dr. Turanşah Tümer
Kupa Tedavisi (Hacamat) Uzmanı
www.tibbihacamat.com
Dr. Turanşah Tümer'in Yazdığı Hacamat Kitabı:

Dr. Turanşah Tümer, kitabında; sünnet olan, hekimlik tecrübesiyle yapılan hacamatın, insanlar üzerindeki etkilerini okurları ile paylaşmıştır.

Kadim şifa yöntemi olan hacamat, tıp doktorunun deneyimiyle "TIBBİ HACAMAT" a dönüştü... (Hayy Kitap)

Hacamat kitabı detayları için tıklayın.

Bizi Takip Edebilirsiniz:
Bize Ulaşabilirsiniz:
(0216) 906 02 12
(0506) 845 55 61