BAĞIŞIKLIĞINIZI KORUMAK İÇİN HACAMAT YAPTIRMALISINIZ
HACAMATLA BAĞIŞIKLIĞINIZI KORUYUN
Hacamat tedavisi bağışıklık sistemini güçlendirir ve patojenik faktörleri ortadan kaldırarak hastalıkları önler. Ayrıca kan fonksiyonunu düzenleyerek genel sağlığı geliştirir. Uygulanan bölgede morarma lokalize olarak, yaralı alanı iyileştirir, bağışıklık hücrelerini aktive eder.
Geçmişte, hasta olmayan insanlar ilkbahar ve sonbaharda, yılda iki kez hacamat yaptırarak kanlarını inceltirlerdi.
Arap Körfezi’nde inci dalgıçları denizde kaldıkları üç ay için hastalıklara yakalanmamak ve baş dönmesine karşı dalış sezonu öncesi hacamat yaptırırlardı.
Osaka Üniversitesinden Dr. Katase hacamatınsonucunda arıtma ve beyaz kan hücrelerinin artması ile hastalıkara karşı, tahriş ve enflamasyona karşı vücudumuzun güçlendiğini, tahriş edicilerden ve enflamasyondan vücudun arındığını ispatlamıştır.
Son çalışmalarda vücudun savunmasını artırmak dışında, hacamatın kan dolaşımını düzenlediği, kan akışını koordine ve organize ettiği gösterilmiştir. Kan damarları aracılığıyla organları birleştirmek ve bütün organların kanlanıp daha iyi görevini yapmasını sağlamak vücuda yapılacak en büyük iyiliktir. Kan, akış yolu boyunca geçtiği yerlerdeki dokuları korur.
Anahtar kelimeler: hacamat ve bağışıklık, bağışıklıkta hacamat, hacamat, baş dönmesi hacamat, bağışıklık sistemi hacamat

Medya&Basın

10 Yıldır Sizlerle Birlikteyiz..

RANDEVU AL

HIZLI RANDEVU AL

Doktorlarımızla yapacağınız ön görüşme-muayene ücretsizdir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz...